Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Item Length | 15 |
| Item Height | 16cm |
| Shape | Pillow |
| Pattern Type | Cartoon |
| Closure Type | zipper |
| Style | Classic |
| Main Material | POLYESTER |
| Item Type | Cosmetic Cases |
| CN | Guangdong |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.