Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.85 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 25 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | GUANG DONG Province, GUANG DONG Province |
| Types of bags | Shoulder & Crossbody Bags |
| Occasion | Versatile |
| Model Number | AK7557 |
| Exterior | None |
| Interior | Interior Slot Pocket, Cell Phone Pocket, Interior Zipper Pocket |
| Hardness | SOFT |
| Closure Type | zipper |
| Pattern Type | Solid |
| Gender | WOMEN |
| Style | fashion |
| Decoration | None |
| Number of Handles/Straps | Single |
| Lining Material | POLYESTER |
| Handbags Type | Shoulder Bags |
| Main Material | PU |
| Shape | Hobos |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| color | 13 colors as shown pictures |
| size | 36x14x25cm |
Instock
There are no reviews yet.