Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 7cm |
| Item Weight | 40g |
| Item Length | 16 |
| Item Height | 9cm |
| Model Number | makeup case |
| Material Composition | cotton |
| Shape | Box |
| Pattern Type | Floral |
| Closure Type | zipper |
| Style | Casual |
| Main Material | COTTON |
| Brand Name | eTya |
| Item Type | Cosmetic Cases |
| CN | Zhejiang |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.