Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 1 × 12 cm |
| Gender | Unisex |
| Type | aircraft |
| Theme | Buildings |
| Material | Plastic, Composite Material |
| Brand Name | MDWD, magic power hobby |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 12+y |
| Size | 200cm*60cm |
| Model Number | MP001 |
| For Vehicle Type | Sticker |
| Remote Control Peripherals/Devices | Remote Controller |
| Upgrade Parts/Accessories: | Frame |
| RC Parts & Accs | Engines |
| Use | Vehicles & Remote Control Toys |
Instock
There are no reviews yet.