Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | GUANG DONG Province, GUANG DONG Province |
| Material Composition | PU |
| Shape | Barrel-shaped |
| Pattern Type | Animal Prints |
| Style | Casual |
| Gender | WOMEN |
| Main Material | PU |
| Brand Name | MINISO |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | WAIST PACKS |
| Lining texture | polyester |
| color | Pink, black and white, nude |
| Type of outer bag | bag with lid |
| image | Mickey Mouse |
| Hardness | Medium soft |
| material | nylon |
| size | 28*15.3*7.6cm/ |
| Opening method | zipper |
| pop element | printing |
Instock
There are no reviews yet.