Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.444 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 26 × 23 cm |
| Item Width | 21cm |
| Item Weight | 1.35kg |
| Item Length | 29 |
| Item Height | 27cm |
| Model Number | 150# |
| Material Composition | Oxford |
| Shape | Barrel-shaped |
| Pattern Type | Solid |
| Closure Type | zipper |
| Style | Casual |
| Main Material | Nylon |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Cosmetic Cases |
Instock
There are no reviews yet.