Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.045 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 10 cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 1cm |
| Item Length | 20cm |
| Item Height | 9.5cm |
| Material Composition | neoprene |
| Shape | Pillow |
| Pattern Type | Solid |
| Closure Type | zipper |
| Style | fashion |
| Main Material | Neoprene |
| Brand Name | piang gouer |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | Cosmetic Cases |
| Use | Travel bag, cosmetic bag, wash bag |
| Toiletry bag | Woman make up bag |
| Women's cosmetic bag | Girl makeup pouch |
| Support | Wholesale, Drop Shipping, Free Shipping |
| type 1 | Women's cosmetic bag |
| type 2 | organizer for makeup |
| type 3 | makeup organizer |
| type 4 | pencil case |
| type 5 | Female bag |
| type 6 | Cosmetic bag for makeup |
| type 7 | bag organizer |
Instock
There are no reviews yet.