Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 1 × 20 cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 15cm |
| Item Weight | 0.05kg |
| Item Length | 21 |
| Item Height | 13cm |
| Model Number | 2021609 |
| Material Composition | polyester |
| Shape | Barrel-shaped |
| Pattern Type | Animal Prints |
| Closure Type | zipper |
| Style | Casual |
| Main Material | POLYESTER |
| Origin | Mainland China |
| CN | Hebei |
| Item Type | Cosmetic Cases |
Instock
There are no reviews yet.