Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.065 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Item Weight | 70g |
| Shape | Box |
| Pattern Type | Solid |
| Closure Type | zipper |
| Style | fashion |
| Main Material | Cotton Fabric |
| Brand Name | ISKYBOB |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Cosmetic Cases |
| Item: | Digital Accessories Storage Bag |
| Material: | Oxford Cloth |
| Size: | 16*11*5cm (S) / 23*11*5cm (L) |
| Features: | Waterproof, Wear-resistant, Durable |
| Package: | OPP |
| Suitable For: | Mobile Phone, USB Cable, |
| Features1 | Digital Accessories Organizer |
| Features2 | Gadget Devices Pouch |
Instock
There are no reviews yet.