Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.41 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 5 × 10 cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 9cm |
| Item Weight | 0.35kg |
| Item Length | 25cm |
| Item Height | 18cm |
| Model Number | NEW018 |
| Material Composition | Canvas |
| Shape | Pillow |
| Pattern Type | Solid |
| Closure Type | zipper |
| Style | vintage |
| Main Material | CANVAS |
| Brand Name | HOYOBISH |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Cosmetic Cases |
| Support Custom LOGO | YES |
| Support Dropshipping | YES |
Instock
There are no reviews yet.