Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.086 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 19 × 2 cm |
| Item Width | 1.97inch |
| Item Weight | 86g |
| Item Length | 10.34 |
| Item Height | 7.09inch |
| Model Number | k473 |
| Pattern Type | Floral |
| Closure Type | zipper |
| Style | Casual |
| Main Material | POLYESTER |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | Cosmetic Cases |
Instock
There are no reviews yet.