Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 15 × 1 cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 2cm |
| Item Weight | 40g |
| Item Length | 21cm |
| Item Height | 13.5cm |
| Model Number | hz3281/202112011328ZJ03 Beautifly Butterfly Bags |
| Material Composition | Polyester |
| Shape | Pillow |
| Pattern Type | Floral |
| Closure Type | zipper |
| Style | Casual |
| Main Material | POLYESTER |
| Item Type | Cosmetic Cases |
| CN | Zhejiang |
| Origin | Mainland China |
| Pattern | Beautiful Butterfly Pattern |
| Age | Girls, Women, Kids, Student Senior |
| Suit for | Trip, Travel, Business, Home Items Organizer |
| Function | Portable, Durable, Soft, Foldable, Light |
Instock
There are no reviews yet.