Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.31 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Item Width | 16cm |
| Item Weight | 200g |
| Item Length | 25cm |
| Item Height | 15cm |
| Model Number | Sailor Moon PU Leather Makeup bag |
| Material Composition | PU Leather |
| Shape | Box |
| Pattern Type | Cartoon |
| Closure Type | zipper |
| Style | fashion |
| Main Material | PU |
| Origin | Mainland China |
| CN | Henan |
| Item Type | Cosmetic Cases |
Instock
There are no reviews yet.