Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.09 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 18cm |
| Item Weight | 60g |
| Item Length | 27cm |
| Item Height | 5cm |
| Model Number | New |
| Material Composition | corduroy |
| Shape | Box |
| Pattern Type | Solid |
| Closure Type | zipper |
| Style | Casual |
| Main Material | Corduroy |
| Origin | Mainland China |
| CN | HUBEI |
| Item Type | Cosmetic Cases |
| Type1 | cosmetic bag |
| Type2 | Storage Bag |
| Type3 | makeup bag |
Instock
There are no reviews yet.