Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 1 cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 5cm |
| Item Weight | 0.1kg |
| Item Length | 20 |
| Item Height | 10cm |
| Model Number | 22042904 |
| Material Composition | polyester |
| Shape | Box |
| Pattern Type | Floral |
| Closure Type | zipper |
| Style | Casual |
| Main Material | CANVAS |
| Origin | Mainland China |
| CN | Henan |
| Item Type | Cosmetic Cases |
Instock
There are no reviews yet.