Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.37 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 8 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 8cm |
| Item Weight | 0.2kg |
| Item Length | 21.5 CM |
| Item Height | 11.5cm |
| Model Number | 5668 |
| Material Composition | PU Leather&PVC |
| Shape | Pillow |
| Pattern Type | Solid |
| Closure Type | zipper |
| Style | fashion, Fashion |
| Main Material | PU |
| Brand Name | CNGRANDBAG |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Cosmetic Cases |
| CN | Guangdong |
| Color | Black, Pink |
| Material | Cow Leather |
| Size | 21.5*8*11.5 CM |
| Customized Service | Yes |
| Drop shipping | Yes |
Instock
There are no reviews yet.