Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 5 × 4 cm |
| Item Width | 5inch |
| Item Weight | 0.2kg |
| Item Length | 20 |
| Item Height | 10cm |
| Model Number | 2100713 |
| Material Composition | polyester |
| Shape | Barrel-shaped |
| Pattern Type | Animal Prints |
| Closure Type | zipper |
| Style | fashion |
| Main Material | POLYESTER |
| Brand Name | COOLOST |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Cosmetic Cases |
Instock
There are no reviews yet.