Instock
| Weight | 0.75 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 7 × 17 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | HE BEI Province, HE BEI Province |
| Occasion | Versatile |
| Model Number | womens handbags and purses |
| Exterior | None |
| Interior | Interior Slot Pocket, Cell Phone Pocket, Interior Zipper Pocket, Interior Compartment |
| Hardness | SOFT |
| Closure Type | hasp |
| Pattern Type | characters |
| Gender | WOMEN |
| Style | fashion, Fashion evening hand bag for party |
| Decoration | diamonds, PEARL |
| Number of Handles/Straps | Single |
| Lining Material | POLYESTER |
| Handbags Type | Evening Bags |
| Main Material | PU |
| Shape | FLAP |
| Brand Name | YILIJIAOREN |
| Origin | Mainland China |
| CN | Hebei |
| Function | women handbags wallet, messenger bags |
| Colors | Pink, Gray, black, white womens bags |
| Suitable | luxury handbags women bags designer |
| Capacity | Can put iphone, wallet, cosmetic… |
| Material | Diamonds metal handle women's leather bag |
| Support | lady shoulder bag phone bag |
| Feature | women bag chain small bag |
| Stock | 100% Genuine 2899PCS IN STOCK |
| Size | L21cm x W5.5cm x H14.5cm |
| Fit for | Women/Girl/Lady crossbody bags |
| features2 | bolsos mujer de marca famosa 2019 |
Instock
There are no reviews yet.