Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 18 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 12cm |
| Item Weight | 0.1kg |
| Item Length | 44 |
| Item Height | 37cm |
| Model Number | z112207 |
| Material Composition | dacron |
| Shape | Pillow |
| Pattern Type | Plaid |
| Closure Type | zipper |
| Style | fashion |
| Main Material | POLYESTER |
| Brand Name | Cute Hana |
| Origin | Mainland China |
| CN | Shandong |
| Item Type | Cosmetic Cases |
Instock
There are no reviews yet.