Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.061 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 13 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 11.5cm |
| Item Weight | 0.13kg |
| Item Length | 23cm |
| Item Height | 12.5cm |
| Model Number | 299110 |
| Material Composition | PU |
| Shape | Box |
| Pattern Type | Solid |
| Closure Type | zipper |
| Style | fashion |
| Main Material | PU |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | Cosmetic Cases |
Instock
There are no reviews yet.