Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Item Width | 12.5cm |
| Item Weight | 115g |
| Item Length | 25.5 cm |
| Item Height | 16cm |
| Model Number | Cosmetic Bag |
| Material Composition | Polyester |
| Shape | Pillow |
| Closure Type | zipper |
| Style | fashion |
| Main Material | POLYESTER |
| Origin | Mainland China |
| CN | Fujian |
| Item Type | Cosmetic Cases |
Instock
There are no reviews yet.