Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 2 cm |
| Item Width | 15cm |
| Item Weight | 0.05kg |
| Item Length | 21cm |
| Item Height | 13cm |
| Model Number | 20100303 |
| Material Composition | polyester |
| Shape | Pillow |
| Pattern Type | characters |
| Closure Type | zipper |
| Style | Casual |
| Main Material | POLYESTER |
| Brand Name | COOLOST |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Cosmetic Cases |
Instock
There are no reviews yet.