Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.079 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Item Width | 0inch |
| Item Weight | 0kg |
| Item Length | |
| Item Height | 0inch |
| Model Number | large capacity pencil bag |
| Material Composition | Canvas |
| Shape | Box |
| Pattern Type | Solid |
| Closure Type | zipper |
| Style | fashion |
| Main Material | CANVAS |
| Item Type | Cosmetic Cases |
| CN | Zhejiang |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.