Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 16.5cm |
| Item Weight | 100g |
| Item Length | 25 |
| Item Height | 16.5cm |
| Model Number | cosmetic bags |
| Material Composition | polyster |
| Shape | Box |
| Pattern Type | Animal Prints |
| Closure Type | zipper |
| Style | Casual |
| Main Material | POLYESTER |
| Brand Name | eTya |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | Cosmetic Cases |
| L | 25*16.5*16.5cm |
| M | 24*18*8cm |
| S | 15*8.5*8.5cm |
Instock
There are no reviews yet.