Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.14 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Item Width | 9cm |
| Item Weight | 0.13kg |
| Item Length | 23cm |
| Item Height | 16cm |
| Material Composition | Canvas |
| Shape | Pillow |
| Pattern Type | Solid |
| Closure Type | zipper |
| Style | Casual |
| Main Material | Oxford |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | Cosmetic Cases |
| Is customized | YES |
| Color | Black/Blue/Wine… |
| Size | about 23x16x9cm |
Instock
There are no reviews yet.