Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 9 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Weight | 80g |
| Closure Type | zipper |
| Style | fashion |
| Main Material | POLYESTER |
| Origin | Mainland China |
| CN | Fujian |
| Item Type | Cosmetic Cases |
Instock
There are no reviews yet.