Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.065 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Item Width | 9cm |
| Item Length | 18cm |
| Item Height | 9cm |
| Model Number | Cosmetic bag |
| Material Composition | PVC |
| Shape | Pillow |
| Closure Type | zipper |
| Style | fashion |
| Main Material | PVC |
| Brand Name | ISKYBOB |
| Origin | Mainland China |
| CN | Shanghai |
| Item Type | Cosmetic Cases |
| Keyword 1 | Stationery Organizer |
| Keyword 2 | Cosmetic bag |
| Keyword 3 | PVC |
| Keyword 4 | 18x9x9cm |
| Keyword 5 | Makeup storage bag |
| Feature | Dropshipping or Wholesale |
Instock
There are no reviews yet.