Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.055 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 9cm |
| Item Weight | 45g |
| Item Length | 24cm |
| Item Height | 18cm |
| Model Number | Cosmetic Cases |
| Material Composition | PVC |
| Shape | Box |
| Pattern Type | Floral |
| Closure Type | zipper |
| Style | Casual |
| Main Material | PVC |
| Item Type | Cosmetic Cases |
| CN | Guangdong |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.