Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.065 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 11 × 5 cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 10CM |
| Item Weight | 60G |
| Item Length | 16CM |
| Item Height | 7CM |
| Model Number | Makeup Bag |
| Material Composition | Nylon+PVC |
| Shape | Pillow |
| Pattern Type | Solid |
| Closure Type | zipper |
| Style | Casual |
| Main Material | Nylon |
| Origin | Mainland China |
| CN | Shanghai |
| Item Type | Cosmetic Cases |
| Material | Nylon+PVC |
| Size | 16 * 10 * 7CM |
| Color | Pink/Green/Blue/Black |
| Weight | About 65g |
| Feature 1 | Makeup Bag |
| Feature 2 | Travel Storage Bag |
| Feature 3 | Cosmetic Pouch |
| Feature 4 | Handbag |
| Feature 5 | Lipstick Pack |
Instock
There are no reviews yet.