Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.14 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 20 × 30 cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Weight | 0.14kg |
| Model Number | Diaper bag |
| Material Composition | COTTON |
| Shape | Box |
| Pattern Type | Animal Prints |
| Closure Type | zipper |
| Style | Casual |
| Main Material | COTTON |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | Cosmetic Cases |
| Color | as picture |
| Customized | embroidery |
| Type | Storage bag, diaper bag, makeup bag |
| Size | about 22*16*9CM |
Instock
There are no reviews yet.