Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 1 cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 2cm |
| Item Weight | 0.8kg |
| Item Length | 20cm |
| Item Height | 10cm |
| Model Number | 20141656420 |
| Material Composition | polyester |
| Shape | Box |
| Pattern Type | Cartoon |
| Closure Type | zipper |
| Style | fashion |
| Main Material | POLYESTER |
| Brand Name | Fantasy Valley |
| Origin | Mainland China |
| CN | Hebei |
| Item Type | Cosmetic Cases |
Instock
There are no reviews yet.