Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 15inch |
| Item Weight | 40g |
| Item Length | 21 |
| Item Height | 13inch |
| Model Number | 23062102 |
| Material Composition | polyester |
| Shape | Pillow |
| Pattern Type | Geometric |
| Closure Type | zipper |
| Style | Casual |
| Main Material | CANVAS |
| Brand Name | Fantasy Valley |
| Origin | Mainland China |
| CN | Henan |
| Item Type | Cosmetic Cases |
Instock
There are no reviews yet.