Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.108 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 17 × 8 cm |
| Place Of Origin | ZHE JIANG Province, ZHE JIANG Province |
| Material Composition | Leather |
| Shape | Box |
| Pattern Type | paillette |
| Style | Casual |
| Gender | WOMEN |
| Main Material | POLYESTER |
| Item Type | WAIST PACKS |
| CN | Zhejiang |
| Origin | Mainland China |
| Size | 28*14.5cm |
Instock
There are no reviews yet.