Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.361 kg |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 31 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 10cm |
| Item Weight | 340g |
| Item Length | 21cm |
| Item Height | 27.3cm |
| Model Number | YZ-41 |
| Material Composition | Non-Woven Fabric |
| Shape | Box |
| Pattern Type | Floral |
| Closure Type | zipper |
| Style | Casual |
| Main Material | Non-Woven Fabric |
| Brand Name | small ant bag |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | Cosmetic Cases |
Instock
There are no reviews yet.