Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.078 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 15 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Item Width | 18inch |
| Item Weight | 0.086kg |
| Item Length | 28.5 |
| Item Height | 10inch |
| Model Number | Cosmetic Bags |
| Material Composition | Polyester |
| Shape | Pillow |
| Pattern Type | Solid |
| Closure Type | zipper |
| Style | Casual |
| Main Material | Nylon |
| Brand Name | Clyine |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | Cosmetic Cases, Cosmetic Cases |
| Quantity | 1pc |
| Occasion | Fashion |
| is_customized | Yes |
| Unit Type | piece |
| Package Weight | 0.086kg (0.19lb.) |
| Package Size | 15cm x 10cm x 5cm (5.91in x 3.94in x 1.97in) |
Instock
There are no reviews yet.