Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 20 × 2 cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 2cm |
| Item Weight | 40kg |
| Item Length | 22cm |
| Item Height | 13.5cm |
| Model Number | hz2131/Skull Cosmetic Bag |
| Material Composition | Polyester |
| Shape | Pillow |
| Pattern Type | Cartoon |
| Closure Type | zipper |
| Style | Casual |
| Main Material | POLYESTER |
| Item Type | Cosmetic Cases |
| CN | Zhejiang |
| Origin | Mainland China |
| Age | girls, women, kids |
| Suit for | trip, travel, business, home items organizer |
| Pattern | Skull Cosmetic Bag |
| Color | Black |
Instock
There are no reviews yet.