Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 9cm |
| Item Length | 18cm |
| Item Height | 7cm |
| Model Number | Makeup Bag |
| Material Composition | 18*9*7cm |
| Shape | Box |
| Pattern Type | Solid |
| Closure Type | zipper |
| Style | Business |
| Main Material | POLYESTER |
| Origin | Mainland China |
| CN | Shanghai |
| Item Type | Cosmetic Cases |
| Product name | Makeup bag |
| Size | 18*9*7cm |
| Material | metal |
| Feature | Dropshipping or Wholesale |
Instock
There are no reviews yet.