Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.24 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 12cm |
| Item Length | 24cm |
| Item Height | 15cm |
| Model Number | LG-718 |
| Material Composition | Canvas |
| Shape | Box |
| Pattern Type | Solid |
| Style | Casual |
| Main Material | CANVAS |
| Origin | Mainland China |
| CN | HUBEI |
| Item Type | Cosmetic Cases |
Instock
There are no reviews yet.