Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.082 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 20 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 5.5cm |
| Item Weight | 0.1kg |
| Item Length | 27CM |
| Item Height | 15cm |
| Model Number | Insert Bag for marmont |
| Material Composition | Felt |
| Shape | Box |
| Pattern Type | Solid |
| Closure Type | OPEN |
| Style | fashion |
| Main Material | Felt |
| Origin | Mainland China |
| CN | Hebei |
| Item Type | Cosmetic Cases |
Instock
There are no reviews yet.