Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Item Width | 4.1inch |
| Item Weight | 0.2kg |
| Item Length | 9.2 |
| Item Height | 4.3inch |
| Material Composition | pu |
| Pattern Type | Embroidered |
| Closure Type | zipper |
| Style | Classic |
| Main Material | PU |
| Item Type | Cosmetic Cases |
| CN | Zhejiang |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.