Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 23 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 8.66inch |
| Item Weight | 40g |
| Item Length | 22cm |
| Item Height | 17.5cm |
| Material Composition | Canvas |
| Shape | Box |
| Pattern Type | Letter |
| Closure Type | zipper |
| Style | fashion |
| Main Material | CANVAS |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Cosmetic Cases |
| CN | Zhejiang |
| Product type | Cosmetic Bags, Pencil Pouch, Make Up Bags, Makeup Bags, Custom Name Bags |
| Use1 | Custom Pouch |
| Use4 | Bridesmaid Gifts |
| Use5 | Birthday Present |
| Use6 | Teacher Gift |
| Use7 | Merci Maitresse |
| Use8 | Holiday Gifts |
| Use9 | School Supplies |
Instock
There are no reviews yet.