Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.42 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 13 × 16 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Genuine Leather Type | Cow Leather |
| Item Width | 11cm |
| Item Weight | 395g |
| Item Length | 24.5 |
| Item Height | 14cm |
| Model Number | MC1033 |
| Material Composition | cowhide leather |
| Shape | Box |
| Pattern Type | Solid |
| Closure Type | zipper |
| Style | Casual |
| Main Material | Genuine leather |
| Brand Name | Contact’S |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Cosmetic Cases |
| CN | Guangdong |
| color | coffee |
Instock
There are no reviews yet.