Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.085 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 14cm |
| Item Weight | 85g |
| Item Length | 22cm |
| Item Height | 6cm |
| Model Number | makeup bag |
| Material Composition | pvc |
| Shape | Box |
| Pattern Type | Solid |
| Closure Type | zipper |
| Style | fashion |
| Main Material | PVC |
| Brand Name | eTya |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Cosmetic Cases |
| CN | HUBEI |
| casual | cosmetic bag case |
| fashion | makeup bags |
| pvc | make up bag |
| travel | makeup pouch |
| big | makeup case |
| S | 15*11*4CM |
| M | 18*12*5CM |
| L | 22*14*6CM |
| quantity | 1pcs |
| 2 | Cosmetic Bag Organizer |
Instock
There are no reviews yet.