Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 5 × 3 cm |
| Item Width | 7cm |
| Item Weight | 0.1kg |
| Item Length | 22CM |
| Item Height | 15cm |
| Model Number | Q101 |
| Closure Type | zipper |
| Style | Casual |
| Main Material | Cationic dragon dance cloth |
| Brand Name | VANDIOSA |
| Item Type | Cosmetic Cases |
| CN | Zhejiang |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.