Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.136 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 10cm |
| Item Length | 19cm |
| Item Height | 24cm |
| Shape | Box |
| Pattern Type | Solid |
| Closure Type | zipper |
| Style | Casual |
| Main Material | Nylon |
| Brand Name | RPXBGUCKARHG |
| Origin | Mainland China |
| CN | Hebei |
| Item Type | Cosmetic Cases |
Instock
There are no reviews yet.