Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 10 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 8cm |
| Item Weight | 50g |
| Item Length | 12cm |
| Item Height | 6cm |
| Model Number | storage bags |
| Material Composition | PU |
| Shape | Pillow |
| Pattern Type | Solid |
| Closure Type | zipper |
| Style | Casual |
| Main Material | PU |
| Brand Name | eTya |
| Origin | Mainland China |
| CN | HUBEI |
| Item Type | Cosmetic Cases |
| product | makeup bags |
| material | PU |
Instock
There are no reviews yet.