Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.091 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 16 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material Composition | Plastic |
| Shape | Pillow |
| Pattern Type | Solid |
| Closure Type | Zipper & Hasp |
| Style | Casual |
| Main Material | Plastic |
| Item Type | Cosmetic Cases |
| CN | Zhejiang |
| Origin | Mainland China |
| Size | 23*14.5cm |
Instock
There are no reviews yet.