Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 5cm |
| Item Weight | 60g |
| Item Length | 20cm |
| Item Height | 15cm |
| Model Number | – |
| Shape | Box |
| Pattern Type | Solid |
| Closure Type | zipper |
| Style | fashion |
| Main Material | PVC |
| Brand Name | SMHXIANGQIANJIN |
| Item Type | Cosmetic Cases |
| CN | Hebei |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.