Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.17 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 10cm |
| Item Weight | 0.25kg |
| Item Length | 24 cm |
| Item Height | 15cm |
| Model Number | Men's necessaire women's necesser neseser Cometic bag WH-161 |
| Material Composition | Oxford |
| Shape | Box |
| Pattern Type | Solid |
| Closure Type | zipper |
| Style | Business |
| Main Material | Oxford |
| Origin | Mainland China |
| CN | HUBEI |
| Item Type | Cosmetic Cases |
Instock
There are no reviews yet.