Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 15 × 2 cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 4cm |
| Item Weight | 60g |
| Item Length | 20cm |
| Item Height | 7cm |
| Model Number | u90602 |
| Material Composition | canvas |
| Shape | Pillow |
| Pattern Type | LEOPARD |
| Closure Type | zipper |
| Style | Casual |
| Main Material | CANVAS |
| Brand Name | Cute Hana |
| Origin | Mainland China |
| CN | Shandong |
| Item Type | Cosmetic Cases |
Instock
There are no reviews yet.